Kurumsal Çözümlerimiz

Kaave Roastery, HORECA ve perakende sektöründeki paydaşlarıyla birlikte kazanmayı hedeflediği bir stratejiyle ilerliyor. Marka, sektörde yenilikçi kahve zincir mağazaları konsepti ve müşteri memnuniyetiyle fark yaratmak istiyor.

Kaave Roastery dünyanın farklı bölgelerinden gelen kaliteli çekirdeklerini partnerlik çerçevesinde Türkiye’nin her yerine ulaştırabiliyor.

Her şirketin mükemmel sonuçlar için farklı şeylere ihtiyacı vardır.Ortaklarımıza ihtiyaçları için en iyi ürün ve hizmeti sunmak adına elimizden gelen her şeyi yaparız. Her şirkete, günlük işlerinden özel gereksinimlerine kadar uyarlanmış çözümler sunuyoruz. Büyüme ve başarı için mükemmellik arayışı esastır ve bu alanda kahvemizi dünyaya sunan herkesi destekliyoruz.

1.jpg (217 KB)
2.jpg (141 KB)

(Hp) Hotel Partneri

Özel programımız, otellere ve misafirlerine istedikleri zaman ve neredeyse her yerde mükemmel kahveyi sunmalarına izin vermektedir.

(Kp) Kafe Partneri

Her şey mükemmel kahve ile başlar! Müşterilerinize her gün unutulmaz bir deneyim yaşatmanıza yardımcı olan bir dizi ürün ve hizmet sunuyoruz.

Ortaklarımız için dört farklı alan geliştirdik: hizmet ürünleri, satılık ürünler, kahve makineleri ve çay sistemleri. Ayrıca danışmanlık, eğitim, destek ve iletişim dahil olmak üzere başka hizmetler de sunuyoruz.

(Prp) Pastane & Restoran Partneri

Kahvenizin, yemek ,tatlı ve sunmakta olduğunuz diğer ürünler ile aynı standartları karşılamasını sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz teknoloji ve kaliteyi sunuyoruz.

Kahve, müşterilerinizin yemek masasında aldıkları en son lezzet izlenimidir. Bu neden ile kahveniz her zaman kaliteli olmalıdır. Kahve makinelerimiz, eşsiz Kaave karışımının kalitesi ve Arabica kahve çeşitlerinin eşsiz lezzetleri ile, her yemeğe her pastaya uygun çeşitli seçenekler sunuyoruz. Günde yüzlerce kahve servis eden restoran veya catering hizmetlerine veya sadece birkaç bardak kahve içmek isteyenlere hizmet veriyoruz. Servislerimiz sayesinde yemekleriniz,pastalarınız hak ettikleri son dokunuşları elde eder.

3.jpg (178 KB)
4.jpg (73 KB)

(Op) Ofis Partneri

HER MESLEKİ ÇEVRE İÇİN KAHVE MOLASI

Kaave; işyeri için kapsamlı ve oldukça verimli bir kahve servisi geliştirdi.

İlk olarak, operasyon için en uygun sistem seçilir. Bu, büyük şirketler için en uygun sistemi/sistemleri veya küçük ve orta ölçekli ofisler içinde olabilir. Hizmet, makinelerin teslimatını ve bakımını ve ayrıca bardak, kaşık ve şeker paketleri gibi kişiselleştirilmiş aksesuarları içerir.

(Pp) Parekende Partneri

Kaave Shop-in Shop veya raf ürünleri perakende projesidir. Tüm tüketicileri Kaave dünyasına getirmek ve onlara Kaave ve makine&aksesuar grubunu sunmak için kuruldu. Birinci sınıf Acopino Quaddro serisimizin ürünleri ; TAMP&GO (Baristanın elinden çıkmış bir demleme kalitesi),IQ&TEMP (doğru sıcaklık) ve IQ&GRIND (Seramik değirmen) sağlam destek ve pazarlama fırsatları ile teklifimizi özel gereksinimlerinize göre uyarlayabilir ve sizlere özel fırsatlar sunabiliriz.

5.jpg (192 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.