Kahvelerimiz

Özel Nano Lot Kahveler Kaave Roastery’lerde deneyimleyebileceğiniz nano lot kahveler, Tropik Kuşak ülkelerinde yer alan kahve çiftliklerinin en özel ve en iyi şartlarda yetiştirilmiş kahveleridir.

Tamamen insan eli ile hasat edilip, elenen bu kahveler çok sınırlı sayıda üretiliyor. Özel eleme yöntemi ile elde edilen nano lot kahve çekirdekleri, tüm kahvelerle birlikte toplanıp karışmadığı için tek bir ağaçtan aynı nitelikte aroma ile fincanlara geliyor.

Kaave Roastery, özel harmanlardan oluşan paket kahveleri ile gerek HORECA sektörüne gerekse evde kahve yapmayı sevenlere mükemmel seçenekler sunuyor.

2KAHVELERIMIZ_553 X406.jpg (196 KB)

Kaliteli çekirdeklerden elde edilen espresso, filtre kahve ve Türk kahvesi blendlerini, mağazalardan ya da online olarak satın almak mümkün. Dileyen kahveseverler, Kaave Roastery’lerdeki kavurma alanlarında, kendi blend kahvelerini hazırlayıp kavurarak taze, çekilmiş olarak sipariş verebiliyor ya da paket halinde satın alabiliyor.

Kahvelerimizin her daim aynı tat ve standartta kalması adına CRU (Coffee Research and Update) çiftlikleri tercih ediyoruz.

CRU çiftlikleri, her daim kalite göstergelerine önem verip, üretimlerini bu yüksek kalite ölçütlerine göre gerçekleştirmektedirler.

Özel Blendler Kaave Roastery özel harmanlardan oluşan paket kahveleri ile gerek HORECA sektörüne gerekse evde kahve yapmayı sevenlere mükemmel seçenekler sunuyor.

Paket olarak mağazalarda ve online satışı olan espresso, filtre kahve blendleri ile Türk kahvesi kaliteli çekirdeklerden elde ediliyor.

Espresso ve filtre kahveleri ister öğütülmüş iste çekirdek olarak satın almak mümkün.

3.jpg (267 KB)
4.jpg (329 KB)

Uluslararası Güven Sertifikası

Kaave Roastery, kahve özelinde global gıda pazarında sürdürülebilirlik, etik ticaret, sağlıklı bir toplum ve geleceğin kurulması konularında uluslararası kabul gören “FSSC 22000 Temel Gıda Güvenliği Sistem Belgesi” sertifikasını elinde bulunduruyor.

Markamız, kullandığı kaliteli kahve çekirdekleri ve bu çekirdeklerin steril, hijyenik ortamlarda işlenmesi ile sağladığı gıda güvenliği şartlarına istinaden bu ödülü almaya hak kazandı.

Global anlamda geçerliliği olan sertifika, gıda güvenliği kaynaklı şikayetlerin azaltılması ve ortadan kaldırılması anlamında tüketiciler için büyük önem taşıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.